NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Kellnerová od čtvrtka pokračuje v účasti při MET ve španělské Olivě

 11.02.2021 20:25 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od čtvrtka 11. února se Anna Kellnerová účastní další části Mediterranean Equestrian Tour ve španělské Olivě. Startovala s koňmi Silverstone G, Valencia V Z a Deep Impact 8. Konala se také kvalifikace do Grand Prix, kterou vyhrál Julien Epaillard.

reklama 12C

 
Ve čtvrteční stopětadvacítce Anna Kellnerová startovala v sedle Silverstone G a všechny překážky překonala bez shození. Za čas 86,77 sekundy obdržela dva trestné body. Na parkuru do 130 centimetrů sedlala klisnu Valencii V Z a hřebce Deep Impact 8, s nimiž vždy jednou chybovala.
 
Kvalifikaci do nedělní Grand Prix na výšce 145 centimetrů ovládl Francouz Julien Epaillard s valachem Kosmo Van Hof Ter Boone. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto archiv CET


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace