reklama 11A

reklama

Kateřina Kučerová druhá v GP mladých jezdců při CSIO Lamprechtshausen

 13.09.2020 18:17 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Českým reprezentantům se velmi dobře vedlo i v neděli 13. září, kdy vrcholily jednotlivé Grand Prix CSI Lamprechtshausen. Skvělé umístění vybojovala Kateřina Kučerová s Anabel Van’t Kathof, ale i Adéla Opatrná s Lordany a Tereza Svobodová s Britanií.

reklama 12B

Kateřina Kučerová s Anabel Van’t Kathof vybojovala v Grand Prix mladých jezdců skvělé druhé místo. Velmi dobře reprezentovala Českou republiku také Adéla Opatrná s klisnou Lordany, které patřilo v dětské Grand Prix jedenácté místo. A opomenout nesmíme ani výsledek Terezy Svobodové s Britanií, která dosáhla na místo deváté v Grand Prix juniorů. 
 

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM. 

Foto Jakub Mikulica


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace