Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11D

reklama

Kamirez ráno zakulhal, na ME tak neodstartujeme, uvedla Kristina Vítek

 12.08.2021 12:20 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Kristina Vítek s hřebcem Kamirezem van Orchid´s do první parkurové kvalifikace mistrovství Evropy pro děti na pony v polské Strzegomi nenastoupila. Jak uvedla jezdkyně, Kamirez ráno před soutěží zakulhal, a tak nechtěla nic riskovat.

reklama 12C

 
Mistrovství Evropy pro děti na pony probíhá od 11. do 15. srpna v polské Strzegomi. Česká republika tam vyslala své zástupce jak do parkurových, tak do drezurních soutěží. 
 
V těch parkurových měla nastoupit ve čtvrtek do prvního kola pouze Kristina Vítek s Kamirezem van Orchid´s, ale nestalo se tak. „Kamirez dnes bohužel ráno před soutěží zakulhal. Včera i dnes brzy ráno na lonži byl ještě zcela v pohodě. Nebudeme však nic riskovat, zdraví mého poníka je pro mě vždy přednější než sportovní výsledky. Máme ještě šanci příští rok,“ uvedla Kristina Vítek.
 
Foto: Jan Matuška


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace