reklama 11A

reklama

Papoušek s Warnessem v Grand Prix CSI2* San Giovanni jednou chyboval

 25.10.2020 19:41 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V neděli 25. října vyvrcholily mezinárodní závody v italském San Giovanni. Českou republiku po celou dobu výborně reprezentoval se svými koňmi Kamil Papoušek. V závěru nastoupil do Grand Prix s Warnessem, s nímž jednou chyboval a skončil osmatřicátý.

reklama 12D

V Grand Prix při CSI2* v italském San Giovanni startoval také Slovák Bronislav Chudyba. S Lamborghini 98 postoupil do rozeskakování, v němž inkasoval 13 trestných bodů a skončil šestnáctý. Vítězem se stala švýcarská dvojice Martina Meroni a Rock de Vains.

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM

Ilustrační foto: Archiv jezdceK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace