Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Juraszek se uvedl bronzem ve Fontainebleau, Comming Pulse třetí v Římě

 16.11.2021 15:48 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Dvě třetí místa vytěžily české stáje na úterních mítincích ve Fontainebleau a Římě. Zatímco trenér Miroslav Nieslanik pokračoval v italských startech s dvouletou ryzkou Comming Pulse, Greg Wroblewski vyslal do Francie dva tříleté proutěnkáře.

reklama 12A

Comming Pulse při svém šestém startu potvrdila svou pověst spolehlivé klisny a na měkké dráze závodiště Capannelle opět vybojovala dotované umístění. Mezi nezvítězivšími dvouletými v Premio Tchin Tchin na 1400 metrů se pod Salvatorem Sulasem dlouho držela kolem čtvrté pozice. V cílové rovině sice nezachytila nástup vítězky Ice Force, ale posunula se na výsledné třetí místo se ztrátou pěti délek.

Z dvojice svěřenců Grega Wroblewského ve Fontainebleau si počínala lépe jeho nová akvizice Juraszek ze stáje Tenuta dei Principi. Bělouš získaný po říjnovém vítězství ve Varšavě cválal v Prix de la Route Amelie (3550 m, 42 000 eur) s Luigim Macelim na chvostu pole. Postupně se posunul do balíku koní a v cílové rovině se navzdory nejistému dopadu za předposlední překážkou dokázal probít klubkem soupeřů na třetí příčku, 14 délek za vítězným Younesem.

Dotaci však z Francie veze i jeho tréninková kolegyně Kubera, účastnice chuchelské Ceny tříletých klisen. Hnědka majitele Wieslawa Jakuba Kartuse doběhla sedmá v Prix du Carrefour du Nid de l' Aigle (3550 m, 42 000 eur).

Foto: France GalopSledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace