ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11D

reklama

Jezdecký festival CHIO Aachen 2021: Čím později v roce, tím lepší akce

 11.03.2021 15:36 | AUTOR

ikonka

Pořadatelé Světového jezdeckého festivalu CHIO Aachen 2021 informovali, že se tato prestižní akce uskuteční v letošním roce od 10. do 19. září. Původně byla plánována na konec června. „Nový termín schválila FEI,“ uvedl za pořadatele Frank Kemperman.

reklama 12D
 
„Čím později v roce, tím lepší akce: Světový jezdecký festival CHIO Aachen 2021 otevírá své brány od 10. do 19. září,“ uvedl v úvodu oficiální tiskové zprávy pořadatelé akce.
 
„Všichni se velmi těší na CHIO Aachen 2021, při němž je bezpečnost a ochrana zdraví samozřejmě prioritou číslo jedna,“ uvedl Frank Kemperman, předseda představenstva organizátorů akce Aachen-Laurensberger Rennverein e.V. (ALRV). Organizátoři proto mají velkou radost z toho, že se podařilo na konci léta najít alternativní termín. „Ten nyní schválila FEI, abychom jej mohli oficiálně potvrdit,“ uvádí Kemperman.
 
„CHIO Aachen 2021 bude opět špičkovou show. Tak jak jsme zvyklí, uskuteční se soutěže ve všech pěti disciplínách, v nichž uvidíme nejlepší koně a jezdce,“ vysvětlil Kemperman. Rámcové podmínky konání jsou však v současné době stále nejisté. Kemperman dále uvedl, že ještě není známo, jaká kapacita diváků bude v září povolena: „S ohledem na to lze lístky zakoupené na CHIO Aachen 2021 vyměnit za lístky na CHIO Aachen 2022. Kdo si nepřeje nechat si lístky přenést do roku 2022, může si nechat peníze vrátit nebo finanční obnos darovat.“ 
 
Příslušný formulář a všechny další informace jsou k dispozici online na adrese www.chioaachen.de. Všichni zákazníci vstupenek budou odpovídajícím způsobem informováni v příštích několika dnech.
 
„Očekáváme, že do poloviny června budeme vědět, jaké divácké kapacity budou pravděpodobně povoleny,“ uvedl Frank Kemperman. To je také chvíle, kdy začne prodej vstupenek na CHIO Aachen 2021. 
 
Zdroj: tisková informace CHIO Aachen
Foto: CHIO Aachen


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace