Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Jezdecké školy se utkaly v předvádění koní. Dařilo se žákům z Chuchle

 29.09.2021 17:36 | AUTOR: Jana Fatěnová |
FOTOGALERIE

ikonka

Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem uspořádala pro zemědělské školy připravující odborníky v chovu koní soutěž v tradičním umění předvádění koní. V areálu Národního hřebčína Kladruby se sešli zástupci čtyř škol.

reklama 12D

 
Jednotlivé školy do soutěže předvádění koní delegovali 26 předvádějících. Na nádvoří hřebčína se utkali žáci Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem, Střední školy zemědělské Přerov, České zemědělské akademie v Humpolci a Střední školy dostihového sportu a jezdectví Praha – Velká Chuchle.
 
Pozorná komise profesionálů, kterou tvořili Jan Tvarůžek a Karel Diringer, každého soutěžícího pozorně sledovala a přidělovala body za jednotlivé hodnotící kritéria, ale i poskytovala zpětné slovní hodnocení. Kladrubské bělky prověřily schopnosti nejednoho z předvádějících. 
 
Vavříny vítěze si Kladrub odvezla Kristýna Fáčová ze Střední školy dostihového sportu a jezdectví Praha – Velká Chuchle. Druhou příčku obsadila Tereza Podroužková reprezentující Střední školu chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem. 
 
Třetí až páté místo patřilo žačkám ze Střední školy dostihového sportu a jezdectví Praha – Velká Chuchle, a to konkrétně Sabině Šídlové, Elišce Krupičkové a Denise Chlandové. Do desítky umístěných se z této školy ještě vešly šestá Barbara Stjepanovićová a sedmá Zuzana Jeníčková.
 
Text: Jana Fatěnová
Foto: žáci SŠDSaJ, poskytla Jana Fatěnová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace