reklama 11D

reklama

JC ČR má nového sekretáře, na klíčový post přichází Sandra Dangová

 13.11.2020 14:35 | AUTOR

ikonka

Novým generálním sekretářem Jockey Clubu ČR se stane Sandra Dangová, která zvítězila ve výběrovém řízení. V rozhovoru pro EquiTV to řekl prezident JC ČR Josef Bečvář, podle něhož je příchod Dangové jedním z důležitých impulsů před další sezonou.

reklama 12A
Dangová, která dosud pracovala jako event manager a podílela se mimo jiné na organizaci pražského festivalu Evolution, nastupuje v pondělí. Na pozici generálního sekretáře JC ČR nahradí Martinu Krejčí, který v létě oznámila odchod z osobních důvodů.
 
"Nový generální sekretář je dalším posílením našich představ, jakým způsobem zahájit příští dostihovou sezonu. Paní inženýrka Sandra Dangová prošla výběrovým řízením a výběrová komise ji jednomyslně doporučila. Všechny členy Rady JC ČR jsem již o jejím nástupu informoval," řekl Josef Bečvář v pátečním rozhovoru pro EquiTV a Jezdci.cz.
 
Foto: festivalevolution.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace