NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Jana Pecháčková vede CNC** v Přeštěnicích. Druhý je Jiří Kornalík

 27.09.2021 09:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V pondělí 27. září vrcholí v Přeštěnicích finále Národního poháru ČJF ve všestrannosti. V soutěži CNC** se po nedělním parkuru dostala do vedení Jana Pecháčková s Niddaxem, která zaznamenala pouhé čtyři trestné body.

reklama 12C

 
V součtu má před pondělním krosem CNC** v Přeštěnicích Jana Pecháčková v sedle Niddaxe 41,61 bodů a má tak velmi těsný náskok před Jiřím Kornalíkem na Fridrichovi, jehož bodové skóre je 41,84 bodů. Na parkuru chyboval také jen jednou, stejně jako třetí Alena Kozojedová a Pančo. Tato dvojice má po dvou dnech 42,86 bodů.
 
Naopak z vedoucí pozice se propadla na průběžné čtvrté místo Barbora Vaňková s Rivierou 7. Ve skokové části zaznamenala 9,6 bodů a dohromady jich má 43,12. 
 
Soutěž CNC* vede Kateřina Beneditková s Laidalem. Ta jako jediná absolvovala parkur bez penalizace a má 37,61 bodů. Petr Rydval a Samiris jsou druzí s 40,74 body poté, co ve skokové zkoušce chybovali jednou. Na dalších místech jsou Nela Havelková s Ladaronem 1 a Adéla Zemanová na Diamosovi. Obě měly na parkuru dvě chyby.
 

Další výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto: Marcel Runštuk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace