Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Jan Štětina zvítězil v sobotní nejvyšší soutěži ve Zduchovicích

 23.10.2021 18:55 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

Od pátku 22. října se ve Zduchovicích konají poslední venkovní závody. V sobotu se soutěžilo do stupně S**, na neděli je naplánovaný handicap ST*/ST**. V sobotu se dařilo Janu Štětinovi a Jiřímu Lužovi.

reklama 12A
V sobotu 23. října se ve Zduchovicích konalo pět soutěží od stupně Z do stupně S**. V nejvyšší soutěži dne, parkuru na výšce 130 centimetrů, zvítězil Jan Štětina s Gylordem-S. Dvě vteřiny na vítěze ztrácel Miloslav Příhoda s klisnou Pattaya VD Bisschop. Třetí místo vybojovala Kateřina Lužová v sedle koně Lets Go 1.
 
V předchozí soutěži, dvoufázovém parkuru na výšce 120/125 centimetrů, zvítězil Jiří Luža a Tandori. Další dvě příčky obsadila Sára Finsterle, a to s koňmi Levis 5 a Paddys Stakkato Girl.
 
Foto: Karolína Prušáková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace