reklama 11C

reklama

Interní dokumenty řídících orgánů ČJF byly přesunuty z webu do JIS

 16.09.2020 08:52 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Česká jezdecká federace informovala o skutečnosti, že zápisy a rozhodnutí výkonného výboru, rady, konference, kontrolní a revizní komise a disciplinární komise nově naleznete v neveřejné části Jezdeckého informačního systému (JIS).

reklama 12B
 
Pokud hledáte zmíněné zápisy orgánů České jezdecké federace, v hlavním menu vyberte Správce JIS/Interní dokumenty ČJF nebo použijte TENTO ODKAZ na Interní dokumenty ČJF
 
Přístup do této sekce však májí pouze přihlášení členové ČJF, pokud tedy nejste v daný okamžik přihlášeni, obsah stránky se vám nezobrazí.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace