reklama 11A

reklama

Ilona Neumannová bude novou oblastní sekretářkou ČJF OV Praha

 24.11.2020 20:11 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Novou oblastní sekretářkou České jezdecké federace pro Prahu bude Ilona Neumannová. Členové oblastního výboru, jehož místopředsedou je Cyril Neumann, ji zvolili hlasováním per rollam v rámci výběrového řízení, které probíhalo v říjnu letošního roku.

reklama 12D
 
Generální sekretář ČJF Jiří Strejček informoval členy Výkonného výboru během listopadového zasedání o výběrovém řízení na sekretáře pro oblast Prahy. 
 
„Oblastní výbor Prahy vybral z uchazečů hlasováním per rollam jako vítěznou kandidátku Ilonu Neumannovou a navrhl ji generálnímu sekretáři na pozici sekretáře pražské oblasti. Jiří Strejček se rozhodl návrhu pražské oblasti vyhovět. Výkonný výbor ČJF vzal informaci na vědomí,“ uvádí se v zápisu VV ČJF.
 

PSALI JSME: ČJF vyhlásila výběrové řízení na sekretáře pro oblast Praha

 
Česká jezdecká federace vyhlásila v říjnu 2020 výběrové řízení na sekretáře pro oblast Praha z důvodu, že dosavadní sekretářka Irena Hůlková dle zápisu ze zasedání Výkonného výboru ČJF nesplnila povinnosti při přihlašování jezdců na mistrovství České republiky 2020.
 
Foto archiv Ilony Neumannové (zdroj: Facebook)


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace