Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

II. předvýběr hřebců do PK ČT 2021 se blíží. Katalog je již publikován

 15.02.2021 19:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Asociace svazů chovatelů koní ČR publikovala všeobecné podmínky pro účastníky II. předvýběru hřebců konaném ve dnech 19. a 20. února v areálu Zemského hřebčince v Písku. Zveřejněn byl také předběžný katalog hřebců.

reklama 12B
 
Vzhledem k nepříznivé nákazové situaci v zemi a na základě vládních opatření se celá akce koná bez diváků, pouze za účasti personálu, komise a zajištění koně (max. 2 lidé na koně). Pořadatelé žádají všechny, aby tato opatření respektovali. 
 
V pátek budou hřebci naskladněni do 13:00 hodin, od 13:30 bude krátká schůzka s majiteli a zástupci majitelů (před jezdeckou halou). Následovat bude veterinární přejímka a poté bude zkušební skákání ve volnosti za účasti komise (každý hřebec účastnící se körungu je povinen se zkušebního skákání zúčastnit). 
 
Sobotní program bude přenášen internetovou televizí EquiTV.cz. Od 09:00 hodin bude možné sledovat předvedení mladých hřebců na tvrdém podkladě. Skok ve volnosti bude začínat po cca 30minutové pauze na oběd, tj. zhruba ve 12:00 hodin. 
 
V neděli se v Zemském hřebčinci Písek uskuteční přehlídka, resp. výběr hřebců ostatních plemen. I v tomto případě veškeré dění v hale bude přenášet živě na EquiTV.cz.
 

Další podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Ilustrační foto Šárka Votavová
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace