ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11C

Hruška byl těsně druhý za Smitsem ve finále UCED Gold Tour v Olomouci

 26.06.2022 10:38 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

Výborné druhé místo vybojoval po rozeskakování finále UCED Gold Tour v Olomouci český reprezentant Jiří Hruška v sedle klisny Reiky. Na švýcarského reprezentanta Edwina Smitse mu scházelo necelých sedm desetin sekundy.

reklama 12D

 
Finále UCED Gold Tour se jelo na parkuru s překážkami vysokými 145 centimetrů a bezchybné dvojice postupovaly do rozeskakování. 
 
Zkrácený kurz nakonec absolvovalo devět účastníků, z toho i jeden český. Jiří Hruška s klisnou Reiky projel cílem bez penalizace a v čase 35,19 sekundy, což mu nakonec zajistilo pěkné druhé místo.
 
Lepší byl pouze Švýcar Edwin Smits, který sedlal valacha Dovera 9 a tomu časomíra ukázala hodnotu 34,50. Mezi nejlepší trojici se zařadila Němka Jörne Sprehe s klisnou Hot Easy, jež byla téměř o dvě vteřiny pomalejší než vítěz.
 
 
Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který ve spolupráci s Equine Sport Centrem Olomouc realizuje internetová televize EquiTV.cz. Live stream běží TADY.
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE