reklama 11B

reklama

Hořovické finále plné nervů. Pavla Fuchs vítězkou Amateur Tour 2020

 20.09.2020 10:03 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Finále Amateur Tour 2020 v rámci Českého skokového poháru v Hořovicích bylo plné nervozity. Ani jedna dvojice neudržela nulu na bodovém kontě a zvítězila nakonec Pavla Fuchs s Gerionem S, která chybovala v základní části finálové soutěže.

reklama 12A

 
Stejně jako Pavla Fuchs s Gerionem S, i druhá umístěná ve finále Amateur Tour Pavlína Jankotová s Prestou chybovala v úvodní části soutěže. Čase měla o šest desetin pomalejší než vítězka. Naopak Hana Vrabcová Dastychová s Fatimou 15 překonala základní parkur bez chyby, ale té se neubránila na zkráceném parkuru finále. Čas měla zhruba o tři sekundy pomalejší než její úspěšnější soupeřky, a tak skončila třetí.
 
 
 
 
Foto Josef Malinovský / ČSP
 

Podrobné výsledky najdete POD ODKAZEM NÍŽE

 


 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace