ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11B

reklama

Grand Prix v Kronenbergu s českou účastí. Nejlépe zajel Filip Doležal

 07.06.2021 11:54 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Čeští jezdci zakončili v neděli 6. června svou účast na CSIO3* v Kronenbergu. Hlavní soutěží dne byla Grand Prix s překážkami do 150 centimetrů. České barvy zastupovaly tři dvojice. Nejlépe si vedl Filip Doležal s Coup De Coeur Gp Madame Z.

reklama 12D

 

Velkou cenou do 150 centimetrů skončilo v neděli 6. června CSIO3*, které se konalo v Peelbergenu – Kronenbergu. České barvy zastupovali Jan Štětina, Tereza Veselá a Filip Doležal.
 
Nejlépe si vedl právě Filip Doležal, jenž v sedle Coup De Coeur Gp Madame Z dovezl pět trestných bodů a obsadil 28. místo.
 
Vítězem se stal Portugalec Duarte Romao s valachem Cayman Jolly Jumper, který vyhrál díky čistému a nejrychlejšímu rozeskakování.
 

Kompletní výsledky jsou ZDE

 
Ilustrační foto: Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace