Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Grand Prix při CDI v Herningu vyhrála Dufour. Neztratila se ani Klimke

 23.10.2021 08:16 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V pátek 22. října začal v dánském Herningu mítink CDI5*-W bodovaný do drezurního Světového poháru. Úvodní Grand Prix vyhrála dle předpokladů domácí jezdkyně Cathrine Dufour. Neztratila se ani legenda military Ingrid Klimke.

reklama 12C

 

Dvojice Cathrine Dufour a Atterupgaards Cassidy ovládla podle papírových předpokladů první úlohu CDI5*-W v Herningu. Za výkon v Short Grand Prix dostala 77,553 %. Druhá dojela její krajanka Carina Cassoe Krüth na Heiline´s Danciera a třetí místo obsadila nizozemská jezdkyně Dinja van Liere s koněm Hermes.
 
Za ní dojela německá reprezentantka Helen Langehanenberg na Annabelle. Zajímavostí je, že v úloze Grand Prix v rámci špičkových závodů World Cup startovala i specialistka na všestrannost Ingrid Klimke. Ta však má drezuru v genech a rozhodně se neztratila. V sedle Franziskuse 15 brala deváté místo. Porazila tak třeba dalšího německého jezdce a vítěze Světového poháru v Brně Frederica Wanderse.
 

Výsledky jsou ZDE

 
Foto: Anrd Bronkhorst / FEI


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace