POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11A

reklama

Grand Prix Jana Kutěje 2020 začala rámcově. Hentšel ovládl páteční S**

 09.10.2020 19:25 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Tři rámcové soutěže odstartovaly v pátek 9. října třídenní skokový mítink v Equine Sport Center Olomouc v rámci Grand Prix Jana Kutěje. Hlavní soutěž stupně S** vyhrál Marek Hentšel s L-Queridou, třetí byl s Doborah HF a čtvrtý s Censorem.

reklama 12C
 
Mezi nejlepšími v páteční soutěži do 130 centimetrů během Grand Prix Jana Kutěje v Olomouci nechyběl kromě Marka Hentšela s třemi koňmi také Martin Šoupal s Cornechaccou, který obsadil druhé místo. Pátou a šestou příčku vybojoval Marek Klus s koňmi Anturio Polt a Tenerifes Cardozo.
 
V sobotu a v neděli můžete sledovat všechny tři kategorie Grand Prix Jana Kutěje živě prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Ilustrační foto Kateřina Návojová (archiv Jezdci.cz)


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace