EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Grand Prix CSI2*-W v Budapešti vyhrála Weinhardt, Hollý byl čtvrtý

 29.11.2020 18:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Soutěží Grand Prix s výškou překážek do 145 centimetrů vyvrcholily mezinárodní skokové závody CSI2*-W v Budapešti. Vítězství vybojovala Virág Weinhardt s Chiclanou 10. V rozeskakování předstihla o dvě desetiny Dietera Koflera s Farah Dibah.

reklama 12A
 
Velmi blízko měl ke stupňům vítězů v Grand Prix CSI2*-W v Budapešti slovenský jezdec Andrej Hollý s Diarou. V rozeskakování zopakoval bezchybnou jízdu a čas 40,70 ho zařadil na čtvrtý řádek výsledkové listiny za Tibiase Bachla s Cicerou de la Vayrie B. Ten projel cílem v čase 40,08.
 
Vítězná dvojice Virág Weinhardt a Chiclana 10 předvedla velmi rychlou jízdu. Časomíra jí při průjezdu cílem ukázala hodnotu 39,23 sekundy. Celkem se rozeskakovalo deset dvojic a polovina opět nezaznamenala žádný trestný bod.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 
Foto: CSIO Budapest / lovasfoto.hu - Krisztina Hajdu


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace