reklama 11A

reklama

Giannina - Kmotr. Cenu Masise dokonale ovládl Statek Blata Český Ráj

 23.08.2020 18:40 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Trenérka Helena Vocásková a majitel Josef Dufek v neděli slavili doběh "raz-dva" v 41. Ceně Masise - Poháru Statku Blata Český Ráj. Vítězství získala hnědka Giannina pod Davidem Liškou a z druhého místa ji jistil stájový kolega Kmotr.

reklama 12A

Dlouho se přitom zdálo, že tradiční letní vrchol dvouletých koní proběhne v režii jiné stáje. Ve svižném tempu ho odvodila dvojice majitelky MUDr. Evy Nieslanikové Mike Majk a Ponntos, ale v cílové rovině se přes ni dostali nejprve favorité a pak i zbytek šestičlenného pole. Giannina měla v cíli délkový náskok na Kmotra, třetí Vi Fi o krk předstihl vítězku Simsonovy ceny Muguruzu.

Krásný souboj nabídla dvojková Cena společnosti Lokotrans na 2400 metrů, v níž si pro druhé letošní vítězství doběhla čtyřletá Storm De Nuit. Klisna stáje Cardboard v sedle s Jiřím Palíkem však musela napnout veškeré rezervy, aby o nos odrazila velký nápor Cacophonouse. O další krk zpět finišovala třetí Wellunca.

Foto: Bohumil Křižan, Jockey Club ČRK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace