reklama 11B

reklama

Gejzir nestárne, ve třinácti obhájil úspěch ve Velké ceně Netolic

 16.08.2020 19:36 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Třináctiletý valach Gejzir podruhé za sebou zvítězil ve Velké ceně Netolic. V sedle s Marcelem Novákem však tentokrát musel bojovat, o sedm let mladšího Wotana udolal o krk. Třetí doběhl Lambrozini před Königem Samurem.

reklama 12B

Pro někdejšího vítěze Poháru Josefa Váni či Stříbrné trofeje, který v posledních sezonách běhá v barvách stáje Vinklárek-Dešná, to bylo patnácté překážkové vítězství kariéry a úspěšný vstup do letošní sezony.

Na dráze vedle zámku Kratochvíle dvakrát zvítězili trenéři Helena Vocásková a Allan Petrlík, jehož někdejší zimní královna Dark Absolu pod Martinou Havelkovou ovládla trojkovou Cenu města Netolic před Step Star a letos debutujícím veteránem Everest Hillem.

V závěrečné steeplechase byli první dva v cíli Idol a Moravanka diskvalifikováni kvůli nedodržení kursu, první vítězství kariéry tak slavil pětiletý Speeder.

Ilustrační foto: Bohumil Křižan, Jockey Club ČRK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace