reklama 11C

reklama

Finišmanka Sovová vydržela do konce a vyhrála dětský Junior Cup 2020

 20.09.2020 12:06 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Jedinou dvojicí, která dovezla do cíle dětské části finále Czech Junior Cupu 2020 nulu na bodovém kontě, byla finišmanka Rozálie Sovová s Ellou 1. Další tři dvojice zaznamenaly v základní části jeden trestný bod za překročení časového limitu.

reklama 12A

 
Tři dvojice si nesly do finálové části dětského Czech Junior Cupu v Hořovicích jeden trestný bod. Laura Najmanová s Princess 4 napodruhé nechybovala, stejně jako Gabriela Kopřivová s Cardelou a Rozálie Pichrtová s Šejnou 1. Seřadily se tak dle finálových časů v uvedeném pořadí na druhém až čtvrtém místě.
 
Vítězství strhla na svoji až poslední startující Rozálie Sovová s Ellou. Ta udržela nervy na uzdě a jako jediná účastnice bez penalizace zaslouženě zvítězila. Čas v cíli 46,36 nebyl nejrychlejší. Emma Sophia Španko s Electric Lady byla v cíli v čase 45,81 sekundy, ale jedna chyba ji připravila o první příčku. Skončila nakonec až šestá za čtvrtou Rozálií Pichrtovou a pátou Karolínou Dvořákovou. 
 
 
 
 

Sledujte on-line přenos na EquiTV.cz

Foto Josef Malinovský / ČSP
 

Podrobné výsledky najdete POD ODKAZEM NÍŽE

 


 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace