ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11A

Finále Small Tour uzavřelo CSI2*-W Olomouc 2020. Vyhrál v ní Petrovas

 30.08.2020 20:00 | AUTOR

ikonka

Závěrečnou soutěží pětidenních mezinárodních závodů CSI2*-W v Olomouci byla finálová soutěž Small Tour s výškou překážek 125/130 centimetrů. Ve dvoufázovém skákání si nejlépe vedl Litevec Andrius Petrovas s valachem Gigollo.

reklama 12C
 
Necelých padesát dvojic se představilo v závěrečné soutěži Small Tour. Ve dvoufázovém skákání postoupilo do druhé fáze 21 dvojic, z toho i několik českých. Češi však na dekorování této soutěže nakonec chyběli. 
 
Z vítězství se radoval Andrius Petrovas s valachem Gigollo, který dokončil druhou fázi v čase 26,04 vteřiny. Druhé místo získala Sara Cigic s klisnou Ciness. Čas této dvojice byl 26,60 vteřiny. Elitní trio uzavřela polská dvojice Zuzana Prymek a Dyllano. Jejich dosažený čas se zastavil na hodnotě 28,65 sekund. 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE