Nestíháte číst? Poslouchejte EquiRadio.cz! Novinka skupiny EQUINET
reklama 11C

reklama

Finále Global Champions nově v Šanghaji. Měsíc před Playoffs v Praze

 18.02.2021 20:27 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Zástupci světové parkurové série Global Champions informovali o úpravě termínové listiny pro sezonu 2021. Druhé kolo se mělo konat na přelomu dubna a května v čínské Šanghaji, ale nakonec bylo posunuto na druhou polovinu října.

reklama 12C
 
Šanghaj po úpravě kalendáře Global Champions tak bude hostit od 22. do 24. října finálová kola Longines Global Champions Tour pro jednotlivce a týmové Global Champions League. O pouhé čtyři týdny později proběhne v pražské O2 areně galashow světového parkuru GC Prague Playoffs. 
 
Šestnáctikolovou túru zahájí již od 4. do 6. března Dauhá v Kataru. Na další mítink si fanoušci parkurového skákání budou muset počkat až do druhé poloviny května, kdy bude seriál pokračovat ve španělském Madridu. Dalšími zastávkami se stanou Ramatuelle / Saint Tropez, Cannes, Stockholm, Paříž, Monako, Berlín, Londýn, Valkenswaard, Hamburk, Řím, Mexiko City, New York, Šanghaj a Praha.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace