reklama 11D

reklama

Eva Niklová a Dolcario nebudou chybět při MS mladých koní v drezuře

 22.10.2020 08:21 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Německá jezdecká federace oznámila dvojice, které byly vybrány pro reprezentaci při mistrovství světa mladých drezurních koní. To se má uskutečnit v odloženém termínu od 9. do 13. prosince ve Verdenu. Chybět tam nebude Eva Niklová a Dolciario.

reklama 12D
 
Šestiletý hanoverský hřebec Dolcario (Danciano x Don Frederico) s Evou Niklovou byli vybráni Německou jezdeckou federací do reprezentace při prosincovém mistrovství světa mladých drezurních koní ve Verdenu. 
 
Výběr probíhal ve Warendorfu nejprve při Bundesšampionátu na konci září a poté ještě od 19. do 20. října, kdy se uskutečnil užší výběr.
 

Více najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace