reklama 11A

reklama

Eternity v Longchamp: Konec šancí přišel za distancí

 15.10.2020 16:35 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Jen krátce trvaly naděje, že by dvojnásobná klasická vítězka Eternity mohla bojovat o přední příčky v listed Prix de Saint-Cyr (1400 m, 38 000 eur) v Longchamp. Ryzka stáje Lokotrans se v závěrečné dvoustovce propadla na poslední desáté místo.

reklama 12B

Trenér Luboš Urbánek naordinoval žokeji Martinu Laubemu v Paříži obvyklou taktiku ze špice. Eternity, nastupující jako největší outsiderka 40:1, se hned po startu dostala dopředu a udala průměrné tempo. Laube začal vítězku Jarní ceny klisen a slovenské Velké jarní ceny vyjíždět necelých 400 metrů před cílem a už před distančním mezníkem poprvé sáhl k bičíku.

Během okamžiku se kolem Eternity prohnalo zbylých devět soupeřek a česká zástupkyně už pouze docválala do cíle. Nejlepší tři klisny připravil Fabrice Chappet, na vítěznou Speak Of The Devil ztrácela Eternity asi 9 délek.

 

Hlavní dostihové materiály týdne

 
 
 
 
Aktuální zpravodajství kolem Covidu-19
 
 
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace