reklama 11B

reklama

Emma de Moussac čtvrtá v kvalifikaci na GP při CSI v Opglabbeeku

 09.10.2020 15:15 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Mezinárodních závodů CSI2*/CSI1* v belgickém Opglabbeeku, které probíhají od 8. do 11. října, se účastní i dvě české reprezentantky Emma Augier de Moussac a Valentýna Kuková. Ve čtvrteční kvalifikaci do Grand Prix se dařilo Emmě.

reklama 12A

 
Ve čtvrtek 8. října se konala v rámci CSI2* v belgickém Opglabbeeku první kvalifikace do nedělní Grand Prix. Startovala v ní i Emma Augier de Moussac s oldenburskou klisnou Homey. Po bezchybném výkonu v čase 73,04 sekundy obsadila výborné čtvrté místo.
 
Emma zabodovala také s hřebcem Journal ve dvoufázové soutěži do 120 centimetrů. První fázi překonala s nulou na bodovém kontě, druhou pak s třemi body za čas. Celkově skončila třináctá. Valentýna Kuková s valachem Cool Scendy vybojovala v čtvrteční soutěži do 110 centimetrů pátou příčku.
 
V pátek dopoledne si již Emma Augier de Moussac stihla připsat další dekorovanou pozici. V sedle klisny N-Balourouge de Semilly dojela jako osmá v pořadí. S Homey tentokrát jednou chybovala a umístila se až na konci čtvrté desítky startovního pole. 
 

Další výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace