EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Dostihový spolek spustil prodej vstupenek na Velkou i permanentek

 07.12.2021 16:12 | AUTOR

ikonka

V úterý byl zahájen prodej vstupenek na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Pořadatel uvolnil do prodeje vstupenky k sezení na zastřešených i nekrytých tribunách včetně míst s nabídkou cateringu. Vstupenky se prodávají na webu závodiště.

reklama 12B

Společně se vstupenkami na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, která se uskuteční v neděli 9. října 2022, si mohou příznivci pardubických dostihů pořídit také jednu ze dvou variant permanentek. Obě umožní svým držitelům návštěvu všech dostihových mítinků včetně Velké pardubické a výstavy Koně v akci. Tzv. celoroční balíček pak navíc nabízí parkování i dostihový program v ceně.

V roce 2022 by se mělo na Pardubickém závodišti konat deset dostihových dnů, a to v tradičních termínech od května do října. Druhý zářijový víkend program doplní další ročník výstavy Koně v akci.

Více informací o vstupenkách a odkaz na jejich nákup je k dispozici na webu závodiště.

Zdroj: tisková informace Dostihového spolku

Ilustrační foto: Andrea Zavadilová / Dostihový spolek

 

Krátce ze zahraničí

 

Čtyřletý Cassal byl v úterý lepším z dvojice svěřenců Václava Luky v Chantilly. Ryzák majitele Martina Bláhy si dobrým závěrem zajistil čtvrtou příčku v classe 3 Prix de la Garenne de Charlemont (2700 m, 20 000 eur). V jeho sedle byl vítěz prvního ročníku Evropského poháru žokejů Fabrice Veron. Nedařilo se naopak tříletému Bowdrovi, který finišoval v quinté+ Prix de la Piste des Lions (1600 m, 50 000 eur) po špatném průběhu dostihu třináctý se zhruba šestidélkovou ztrátou na vítěze.Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace