Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11A

Do skokového MS 2022 v Herningu nastoupí 103 dvojic. Češi brzy po sobě

 09.08.2022 23:28 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ve středu od 11:00 hodin odstartuje světový šampionát v parkurovém skákání na stadionu v Herningu úvodní honební soutěží s překážkami do 155 centimetrů, v níž se představí 103 dvojic. Ty dvě české mají startovní pořadí 63. a 68.

reklama 12D

 
Aleš Opatrný s Forewerem odstartuje třiašedesátý, těsně před třetí přestávkou na úpravu povrchu. Vladimír Tretera v sedle Gangstera v/h Noddevelt vstoupí do kolbiště jako šedesátý osmý. Jediný Slovák na startovní listině čítající více jak sto jmen je Patrik Majher a ten má s valachem Claude pořadí s číslem 57. 
 
Týmů do parkurového mistrovství světa nastupuje dvaadvacet. Do čtvrtečního prvního kola nastoupí v následujícím pořadí: Mexiko, Španělsko, Irsko, Belgie, Austrálie, Německo, Nizozemsko, Kolumbie, Norsko, Velká Británie, Francie, Brazílie, Itálie, Kanada, Izrael, Rakousko, Argentina, Švýcarsko, Japonsko, Dánsko, USA a Švédsko. 
 
Foto: Markéta Šveňková a Anna Matějčková
 

MISTROVSTVÍ SVĚTA - HERNING 2022

 

 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE