ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11B

reklama

Dittrichová vede Zlatou podkovu ve Dvorečku. Druhá je Příhodová

 08.05.2022 10:12 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Po prvním dni Zlaté podkovy ve Dvorečku se ujala vedení v hlavní soutěžní kategorii Diana Dittrichová s Valerií 5, která předvedla velmi pěknou drezuru a na parkuru nechybovala. Lepší v drezurní zkoušce byla Lucie Příhodová s Cry Boyem.

reklama 12C

 
Dvě chyby na parkuru připravily o vedoucí pozici při Zlaté podkově ve Dvorečku Lucii Příhodovou v sedle Cry Boye. Aktuálně má 39,14 bodů, zatímco Diana Dittrichová s Valerií 5 jen 33,64. Michal Špalek na Cornelii 2 má po prvním dni 57,15 bodů.
 
Lídrem ve Stříbrné podkově je Kristýna Kačírková na koni Diadém 2, se ziskem 34,65 bodů. Necelé dva body na ni ztrácí Natalia TArabini na Chicago Boyovi. 
 
První místo v Bronzové podkově si drží Tereza Peroutková s Aférou. Nejlepší průběžný výsledek v Křišťálové podkově předvedla Eliška Orctová s Queen Very.
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto: Marcel Runštuk


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace