ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11A

reklama

Demeersman slavil v Chuchli druhé vítězství. Tři Češky byly v top 10

 19.06.2022 12:23 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

Nedělní soutěž Silver Tour při Prague Cupu v Chuchli se nejvíce vydařila Belgičanovi Dirku Demeersmanovi, který si připsal už druhé vítězství. Do elitní desítky se probojovaly tři české jezdkyně, a to Kristina Vítek, Anna Kostková a Valentýna Kuková.

reklama 12B

 
Dirk Demeersman sedlal v nedělní soutěži Silver Tour na parkuru 135 centimetrů vysokém valacha Corvette Van'T Koningshof Z. Díky bezchybné jízdě v čase 57,99 nakonec slavil suverénní vítězství. 
 
Druhá Louise Simpson z Velké Británie s klisnou Billy Piccadilly za vítězem zaostala téměř dvě sekundy. Elitní trio uzavřela další belgická dvojice, a to Charlotte Philippe a Godiva S. 
 
V soutěži společnosti Johnny Servis se na dekorování podíval i Slovák Bronislav Chudyba, který skončil s klisnou Jojo Jk SR na pěkném šestém místě. 
 
Mimo dekorovanou šestku, ovšem v elitní desítce, jsme měli za Českou republiku hned tři reprezentantky. Osmá skončila Kristina Vítek s hřebcem Mtf Starpower. Jen o příčku níže dokončila Anna Kostková s hřebcem Congstar a elitní desítku uzavřela Valentýna Kuková s hřebcem Oak Grove's Laith. 
 
Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který realizuje ve spolupráci s Czech Equestrian Teamem internetová televize EquiTV.cz
 
Foto: Kateřina Návojová
 Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace