reklama 11D

reklama

Další velká akce neproběhne kvůli Covidu. Zrušena Cavaliada v Poznani

 21.10.2020 13:21 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Pořadatelé velkých halových jezdeckých akcí postupně vzdávají své úsilí v jejich přípravách navzdory nepříznivé situaci způsobené pandemií koronaviru Covid-19. Ve středu 21. října oznámil organizační tým Cavaliady v Poznani, že se neuskuteční.

reklama 12C
 
S ohledem na všechna omezení organizace veřejných akcí a restriktivní doporučení státních orgánů v souvislosti s epidemiologickou situací v Polsku pořadatelé Cavaliady v Poznani učinili obtížné rozhodnutí zrušit tento jezdecký mítink, který se měl konat od 3. do 6. prosince na tamním výstavišti.
 
„Jako organizátoři jsme vynaložili veškeré úsilí, abychom zajistili, že se účastníci, vystavovatelé, sponzoři a všichni milovníci koní a jezdeckého sportu mohou setkat během velkého jezdeckého festivalu. Bohužel, v současné situaci to nebude možné,“ uvedli pořadatelé a dodali: „Doporučujeme vám, abyste pravidelně sledovali naše webové stránky i kanály sociálních médií. Situace v Polsku se dynamicky mění, takže vás budeme informovat o všech změnách.“
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace