reklama 11A

reklama

Další pony medailisté ze Zduchovic: Abíková, Písařík a Vítek mistry ČR

 23.08.2020 23:54 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Tereza Abíková, Albert Písařík a Anna Marie Vítek vybojovali mistrovské medaile v parkurovém skákání mezi dětmi na pony pro rok 2020. V kategorii družstev na pony do 148 cm KVH proběhlo na zduchovickém kolbišti rozeskakování mezi Jihočechy a Prahou.

reklama 12A

 
Týmovou soutěž dětí na pony do 148 cm KVH ve Zduchovicích nakonec ovládli zástupci jižních Čech, kteří v rozeskakování o zlato zvítězili nad jezdci z oblasti Praha. 
 
V soutěži jednotlivců od 11 do 13 let na ponících vysokých do 135 cm KVH nenašel přemožitele Albert Písařík s Fíkem. Ve vyšší kategorii poníků od 136 do 148 cm se nejvíce dařilo Tereze Abíkové s Omarem 5. Soutěž starších dětí od 14 do 16 let s pony do 148 cm KVK ovládla Anna Marie Vítek s Mateo Di. 
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM. Pokud jste nestihli sledovat živý přenos EquiTV.cz, můžete se těšit na videozáznam či souhrnnou zpravodajskou reportáž.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace