reklama 11C

reklama

Další domácí triumf při CSIO. Chudyba vyhrál hlavní čtvrteční soutěž

 19.05.2022 20:24 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Hlavní soutěží úvodního dne Danube Equestrian Festivalu v Bratislavě byla Gold Tour CSIO3* na parkuru do 145 centimetrů a díky Bronislavu Chudybovi program uzavřela slovenská hymna. Domácí jezdci tak udělali svým fanouškům velkou radost.

reklama 12C

 
Bronislav Chudyba v sedle Vroom de la Pomme Z doslova prolétl celým kurzem Gold Tour v čase 59,25 sekundy, a navíc bez jediného trestného bodu. Pod hranici jedné minuty se dostal ještě druhý umístěný Marc Bettinger na hřebci Edesa´s Basantos. Jemu časomíra v cíli ukázala hodnotu 59,59. 
 
Z třetího místa se radoval Švýcar Elian Baumann, jenž sedlal valacha Clintfina. Domácí fanoušci odměnili potleskem i dalšího slovenského jezdce Patrika Majhera. Ten s valachem Claudem skončil pátý za německou dvojicí Cedric Wolf a Capitano Z. 
 
Všichni jistě doufají, že stejně úspěšné budou pro slovenské jezdce a koně i nadcházející tři dny. „Já jsem z toho nadšený, kůň šel úplně perfektně, jsou to teprve naše druhé závody a vše vyšlo podle plánu,“ pochvaloval si Bronislav Chudyba, který se již těší na další starty. 
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto: Josef Malinovský
 
 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace