POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11B

reklama

Další české vítězství při CSI2*-W v Olomouci zajistil Marek Hentšel

 27.08.2020 12:05 | AUTOR

ikonka

Druhá soutěž čtvrtečního dne měla na svém konci opět českou hymnu. Postaral se o ni výborným výkonem Marek Hentšel se sedmiletou klisnou L-Querida. V početné konkurenci při CSIYH měla česká dvojice více jak vteřinový náskok.

reklama 12C

 
Poměrně dlouhou dobu vedl v soutěži pro šestileté a sedmileté koně při CSIYH polský zástupce Jaroslaw Skrzyczynski s šestiletou klisnou Barcelona. Jednalo se o dvoufázové skákání na výšce 125/130 centimetrů. Jejich čas druhé fáze 36,77 vteřiny se dlouhou dobu nedařil nikomu překonat.
 
Až v závěru soutěže se to povedlo Marku Hentšelovi. S klisnou L-Querida dokončil dokonce s více jak vteřinovým náskokem a zaslouženě slavil vítězství. Tato česká dvojice skončila předešlý den těsně druhá. Třetí příčku obsadil lotyšský zástupce Kristaps Neretnieks s valachem Tako Dilait, kteří dokončili druhou fázi v čase 36,85 vteřiny. 
 
Na dekorování se dostal ještě na páté pozici český jezdec Jan Štětina s hřebcem Daktari de la Pomme. 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace