NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Další česká hymna při CSI Olomouc 2020 v Elite Tour. Vyhrála Kysílková

 28.08.2020 09:54 | AUTOR

ikonka

Páteční díl Elite Tour při CSI v Olomouci byl v režii českých dvojic, které obsadily všechny elitní příčky. Nejrychleji si s parkurem 110 centimetrů vysokým poradila Tereza Kysílková s klisnou Clear Summer. Jediná dokončila v čase pod 60 vteřin.

reklama 12C

 
Páteční den CSI v Olomouci otevřela Elite Tour hodnocená na čas. Nejrychleji si s připraveným parkurem poradila Tereza Kysílková, když s klisnou Clear Summer dokončila v čase 57,83 sekundy. Nakonec to pro ni znamenalo téměř třívteřinový náskok na další umístěné.
 
Pro druhé místo si dojela Anna Abtová s klisnou Locita. Tato dvojice si připsala čas 60,73 vteřiny. Elitní trio uzavřela středeční vítězka Elite Tour Emma Sophie Španko. S klisnou Elis tentokrát absolvovala parkur v čase 62,66 vteřiny. 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos
 

 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace