reklama 11A

reklama

Čtyři vítězství v Meranu, L'Estran vyhrál "český match" v graded 3

 07.09.2020 11:20 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Sedmiletý L'Estran v neděli pod "náhradním" jezdcem Alessiem Pollionim lehce vyhrál graded 3 Premio M.I.P.A.A.F. - Memorial Massimo Caimi v Meranu. Svěřenec Josefa Váni mladšího měl v cílové rovině jediného soupeře - o rok staršího Quinze de la Rose.

reklama 12A

Vítěz loňského Gran Premio Merano však v závěru 3900 metrů dlouhé a četnými pády poznamenané steeplechase nepřipustil další drama. V závěrečných stovkách metrů připomínajících match dvou třídových steeplerů odskočil od valacha ježděného Janem Faltejskem o 4 1/2 délky.

Koně v českém tréninku získali v rámci nedělního meranského mítinku ještě tři další vítězství. Letos již v listed vítězný Stuke ze stáje K-K Metal a.s. si pod Lukášem Matuským pohlídal jistý triumf o 1 3/4 délky v proutěných překážkách na 3500 metrů. Pětiletý Ivo v barvách Drahomíry Stejskalové si s Janem Faltejskem připsal své premiérové vítězství v proutěných překážkách na 3000 metrů a český odchovanec Bonys vybojoval jistý úspěch v rovinovém dostihu amatérů na 2400 metrů.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace