ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11B

reklama

CSIOJY Lamprechtshausen: Čeští mladí jezdci absolvovali Pohár národů

 30.04.2021 21:46 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V pátek 30. dubna se čeští mladí jezdci představili během CSIOJY Lamprechtshausen v Poháru národů. Nejlepší formu předvedla Natálie Soukupová s Lordem Legacy, která dvoukolovou soutěž do 145 centimetrů dokončila s jednou chybou.

reklama 12B

 

V Poháru národů pro mladé jezdce startovali vedle Natálie Soukupové také Anna Held, František Stružinský a Sofie Najmanová. 
 
Ve stopětačtyřicítce v rámci Big Tour mladých jezdců závodil Adam Písařík s běloušem jménem Claus Dieter. Do cíle dojel s osmi trestnými body a bral tak sedmou příčku. Oliver Písařík nastoupil do Big Tour pro juniory s dvěma koňmi a s oběma dovezl pouze jeden trestný bod. Lépe se umístil s Donem Corleonem 111 Z.
 

Kompletní výsledky najdete ZDE

Foto: se souhlasem Natálie SoukupovéK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace