POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11C

reklama

CSI2* Zduchovice: 262 koní ze 7 zemí. Dorazí Opatrný, Papoušek i Zvára

 01.06.2021 17:36 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Celkem 262 koní a 157 jezdců ze sedmi zemí je uvedeno na seznamu účastníků CSI2* ve Zduchovicích, které se koná od 3. do 6. června. Z českých jezdců nebudou chybět ani členové A-kádru Aleš Opatrný, Kamil Papoušek či Ondřej Zvára.

reklama 12B
 
Česká ekipa nahlášená do Zduchovic v soutěžích kategorie CSI2* čítá 85 koní a 52 jezdců. Aleš Opatrný má nahlášené Colina Z a Dukata VTH, Kamil Papoušek klisnu Charlyn a Great Feelinga, Ondřej Zvára pak Fritske a Chaccolana. Kromě domácích to budou reprezentanti Finska, Maďarska, Německa, Polska, Rakouska a Slovenska.
 
Na master listu CSIYH1* je 52 koní s 34 jezdci z pěti zemí, v CSI1* pak odstartuje dalších 61 koní se 40 jezdci. V této soutěžní kategorii jsou zastoupeny čtyři země. Kompletní seznamy účastníků najdete na stránkách www.zavody-zduchovice.cz. Sobotní a nedělní soutěže bude živě přenášet internetová televize EquiTV.cz.
 
Ilustrační foto: Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace