Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
reklama 11D

reklama

CSI2*-W Olomouc 2021 začalo českou hymnou. Zasloužila se o ni Špurková

 16.06.2021 11:06 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Mezinárodní skokové závody CSI2*-W Olomouc 2021 zahájila středeční Elite Tour. A hned v úvodu závodů zněla arénou česká hymna. Nejrychlejší a bezchybnou jízdu totiž předvedla domácí jezdkyně Adéla Špurková se zkušenou klisnou Feminou.

reklama 12D

 
Vítězná dvojice Adéla Špurková a Femina startovala až v samém závěru soutěže a na poslední chvíli s časem 61,98 vteřiny připravila o první příčku nakonec druhou Karolínu Prušákovou. Ta s valachem Laququ ztratila na vítězku 22 setin sekundy. 
 
I třetí příčku obsadila dvojice z České republiky, a to Karolína Hložková s valachem Limo du Cache Pot. Ti si na konto připsali bezchybný výsledek a čas 67,59 vteřiny. Z českých zástupců se na dekorování dostala ještě na šesté pozici Michaela Refková s valachem Cessario. Čtvrtá a pátá byla Antonia Thomas z Německa s koňmi Dubai Dreams a Conpeia.
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiolomouc.cz. Po celých pět dnů je možné sledovat on-line přenos prostřednictvím www.equitv.cz, CMH.tv, i-vysílání České televize a stránek pořadatele.
 
Foto: Kateřina Návojová
 

 

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace