reklama 11B

reklama

CSI Šamorín: Natálie Ulčová dojela druhá v European Youngster Cupu

 12.05.2022 17:52 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Čeští jezdci zahájili ve čtvrtek 12. května svou účast na mezinárodních parkurových závodech v Šamoríně. V prvním dni se dařilo Natálii Ulčové, která dojela druhá s Demontem v EY Cupu. Nebyl to však jediný úspěch v českých barvách.

reklama 12C

 

Nejvyššími soutěžemi čtvrtečního programu byl právě European Youngster Cup s překážkami do 140 centimetrů. Natálie Ulčová v sedle Demonta nechybovala a obsadila druhé místo za nejrychlejší Pheline Ahlmann. Německá jezdkyně žijící v České republice sedlala klisnu Abby. Čistě dokončila EY Cup také Natálie Soukupová s Lordem Legacy a Mariana Michlíčková na Human Leaque.
 
Také překážky první kvalifikace do CSI2* Grand Prix. Jela se jako dvoufázová soutěž a z českých dvojic si v ní nejlépe vedla Lucie Strnadlová a Quadira na sedmé příčce. 
 
V kvalifikaci do jednohvězdové Grand Prix do 130 centimetrů se do top 10 dostali Sofie Najmanová a Jayden a Viktor Skutecký se dvěma koňmi Jolly Joker a Hercule Poirot.
 
Stopětadvacítku v rámci Bronze Tour vyhrál Petr Eim v sedle valacha Caligariho, druhý skončil Albert Písařík s Chapem 2. V nejlepší pětce se umístila také Emma Sophia Španko na Longines LB.
 
Dařilo se i jezdcům s mladými koňmi. V CSIYH pro šestileté koně bral čtvrté místo Marek Hentšel s klisnou Ceremonie, šestý dojel Kamil Papoušek na Lajolie a osmý byl Jan Malý, který sedlal valacha Lambiek vd Hoogeweg. Čeští jezdci startovali i v nižších soutěžích. Jejich výsledky najdete níže. 
 

Výsledky z CSI Šamorín ZDE

 
Ilustrační foto poskytla Natálie Ulčová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace