reklama 11D

reklama

CSI Peelbergen s Čechy na startu. Další vítězství do sbírky Řezníčka

 13.09.2020 22:29 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V neděli 13. září vyvrcholil zářijový mítink CSI v nizozemském Equestrian Centre de Peelbergen. Vítězství si odtamtud odvezl ze soutěže do 130 cm Martin Řezníček v sedle klisny Conteusina. Závodů se účastnili i další čeští reprezentanti.

reklama 12B
 
V hlavní soutěži CSI Peelbergen Grand Prix do 145 centimetrů startovala Emma Augier De moussac s Diorem P Z, ale dvakrát chybovala a skončila pětatřicátá. Martin Řezníček ve stejné soutěži zapsal s Coolmanem 68 o chybu navíc a umístil se na 44. pozici.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace