reklama 11D

reklama

CSI Oliva: Emma Augier De Moussac jednou chybovala s oběma koňmi

 29.10.2020 18:54 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Čtvrtek 29. října byl dalším dnem, kdy pokračovalo CSI ve španělské Olivě. Na startovní listině se objevila Emma De Moussac mezi šestiletými koňmi a poté startovala na úrovni 130 centimetrů v rámci Gold Tour. V obou případech jednou chybovala.

reklama 12D
Se svými dvěma koňmi startovala ve španělské Olivě Emma Augier De Moussac i ve čtvrtek. V kategorii šestiletých koní zapsala čtyři trestné body s klisnou Olivia Van’T Broekend a obsadila 34. příčku. Jedna chyba přišla i při druhém startu této české reprezentantky. V Gold tour 130 centimetrů sedlala koně L-Epsom Shutterly a zařadila se na 76. místo. 
 

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM 

 
Foto: Archiv jezdkyně 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace