NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Cosmic Magic udržela neporazitelnost a vyhrála Velkou wroclawskou

 14.09.2020 10:08 | AUTOR: Martin Cáp |
VIDEO

ikonka

Velký den prožil na nedělním mítinku ve Wroclawi trenér Radim Bodlák. Jeho pětiletá klisna Cosmic Magic ovládla pod Niklasem Lovénem Wielkou Wroclawskou (5000 m, 200 000 zl.) a navázala na tři roky starý úspěch stájové kolegyně Delight My Fire.

reklama 12B

Německá odchovankyně v barvách stáje U krále Matyáše, UH zároveň završila wroclawský hattrick a udržela letošní neporazitelnost. Přestože v cílové rovině musel Lovén chvíli hledat prostor k útoku vedle volného koně bez jezdce, který mu překážel na posledním skoku, Cosmic Magic zvítězila jistě o 2 1/2 délky před Rekim, Sztormem, Dallinou a Paretem. Letošní ročník byl výhradně českou záležitostí, když jediný polský zástupce v jedenáctičlenném poli nakonec nenastoupil.

V rámcovém programu se české barvy prosadily ještě dvakrát. Apas Rocka pod Markem Stromským se prosadila o sedm délek v Nagrodě Galeriusa o Puchar Stajni Wyścigowej Kolesa a rovinový dostih na 3200 metrů se stal kořistí Daralary s Pavlínou Filipovou.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace