ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11A

reklama

ČJF upozorňuje jezdce: Nejdříve registrace FEI, pak přihlášky

 13.01.2022 15:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Upozornění pro jezdce startující na mezinárodních závodech vydala Česká jezdecká federace prostřednictvím svých internetových stránek. Připomíná v něm, že dříve, než se budou chtít hlásit na první závody, musí mít platnou FEI registraci.

reklama 12C
 
„Jezdci, kteří se hlásí na mezinárodní závody, musí mít prodloužené přes JIS FEI registrace pro jezdce a koně. Nelze přihlásit jezdce ani koně, který nemá platnou FEI registraci (+ FEI passport) na daný rok – není tedy vhodné poslat přihlášku a teprve pak řešit tyto registrace,“ připomínají zástupci České jezdecké federace na svém webu.
 
„Ve velkém množství přihlášek během sezony nelze hlídat, zda je již registrace prodloužená či nikoli. Předejde se tak případnému neodeslání přihlášky,“ varuje sekretariát ČJF a doplňuje, že přihláška musí být srozumitelná a musí obsahovat: název závodu, datum konání, jméno jezdce, jméno koně (je dobré uvést i číslo FEI passportu) a kategorii (1*, 2*, junioři, děti atd.).
 
„U disciplín, které jsou hlášeny přes FEI entry system, lze kontrolovat stav přihlášky prostřednictvím aplikace v telefonu, která je volně k dispozici na Google Play nebo App Store. Přihlášení do této aplikace je pomocí Vašeho FEI ID a eůmailu, kam je vám zasláno přístupové heslo. V této aplikaci je možnost sledovat kam a s jakými koňmi je jezdec přihlášen a přijetí či nepřijetí přihlášky,“ píše se dále na webu ČJF.
 
Ilustrační foto: Christophe Taniere / FEI


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace