ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11B

reklama

ČJF prodloužila pozastavení všech svých akcí až do 3. listopadu

 14.10.2020 15:19 | AUTOR

ikonka

V návaznosti na vládní usnesení ze dne 12. října 2020 č. 1021 Česká jezdecká federace pozastavuje veškerou organizovanou sportovní a vzdělávací činnost. Činnost bude obnovována dle dalších pokynů státních orgánů.

reklama 12B
 
Vládní usnesení č. 1021 ze dne 12. října 2020 omezuje hromadné akce (včetně sportovních) na maximální počet 6 osob a zároveň prodlužuje dobu trvání tohoto omezení do 3. listopadu 2020 do 23:59. 
 
„Za těchto okolností je ČJF nucena pozastavit veškerou organizovanou sportovní i vzdělávací činnost, včetně ZZVJ, SCM a školení. Obnovování činnosti bude závislé na dalším vývoji a uvolňování opatření vládou ČR,“ uvádí zástupci České jezdecké federace na internetových stránkách této organizace.
 
Zdroj: www.cjf.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace