NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Chudyba úspěšný při CSI v Gorla Minore. Zvára a Cento také bezchybní

 16.04.2021 20:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V italském Gorla Minore pokračoval v pátek 16. dubna druhým dnem mezinárodní parkurový mítink, kterého se účastní i několik českých jezdců. V hlavní soutěži do 145 centimetrů se dařilo Bronislavu Chudybovi, který na Lamborghini 98 skončil druhý.

reklama 12B
 
Z českých jezdců byl v páteční stopětačtyřicítce nejúspěšnější Ondřej Zvára v sedle Conto Lana, který s nulou na bodovém kontě a časem 71,46 sekundy skončil devatenáctý. Emma Augier de Moussac s klisnou Divou jednou chybovala, stejně tak i Sára Vingrálková na Kas-Sini DC. Filip Doležal na Coup de Coeur GP Madame Z inkasoval 11 trestných bodů.
 

Kompletní výsledky najdete TADY

 

Foto se svolením Bronislava Chudyby


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace