Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Čeští jezdci byli úspěšní první den závodů v italském San Giovanni

 15.10.2021 21:35 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

Pátek 15. října byl prvním dnem mezinárodních závodů v italském San Giovanni. Zde závodí celkem pět českých jezdců, z nichž Viktorie Šusterová vybojovala desáté místo a Kamil Papoušek byl v soutěži pro mladé koně na děleném prvním místě.

reklama 12C

V italském San Giovanni se konají od pátku 15. října mezinárodní závody. Kromě dvouhvězdové úrovně jsou zde i soutěže pro mladé koně. Právě v soutěži pro pětileté koně byl úspěšný Kamil Papoušek, který s dvěma koňmi, Lajolie a Stakki Boyem-KL, dokončil bez trestných bodů a umístil se na děleném prvním místě společně s dalšími šestnácti bezchybnými dvojicemi.

V parkuru na výšce 125 centimetrů se dařilo Viktorii Šusterové a Anně Kostkové, když obě dvě dokončily bez trestných bodů. Viktorie Šusterová sedlala valacha Oxford Dwerse Hagen a obsadila desáté místo. Anna Kostková s koněm Esprit vybojovala dvanáctou příčku a s Meener Van T&L patnácté místo.

V další soutěži, která byla o pět centimetrů vyšší, zajela Anna Kostková opět dva bezchybné parkury, a to s koňmi Congstar a Clintgold. Pomalejší čas však stačil až na dvacáté první a dvacáté třetí místo. Tuto soutěž absolvoval bez trestných bodů i Aleš Opatrný a Lysander 130.

Kamil Papoušek sedlal v parkuru s výškou překážek 135 centimetrů klisnu Charlyn, se kterou nechyboval a umístil se na patnáctém místě. Nejvyšší soutěž dne, parkur na výšce 140 centimetrů, zajela čistě Mariana Michlíčková s Leeve Jungem 2. Čas je však zařadil až na čtyřicáté čtvrté místo.

Foto: poskytla Viktorie ŠusterováK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace