Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Češky úspěšné při CSI2* Šamorín. Sára Vingrálková byla v sobotu třetí

 23.10.2021 14:36 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Při Global Champions v Šamoríně probíhají opět i soutěže CSI2*, kterých se účastní několik českých reprezentantů. V pátek ovládla Medium Tour na výšce 130 centimetrů Valentýna Kuková. V sobotu se na stejné úrovni dařilo Sáře Vingrálkové.

reklama 12C
 
Sára Vingrálková s valachem Damoclesem From Second Life Z obsadila v sobotní Medium Tour CSI2* v Šamoríně třetí příčku. Nestačila pouze na dva slovenské jezdce. 
 
Vítězství vybojoval na parkuru do 130 centimetrů Ján Cigán junior s Cirellem, jehož čas byl 60,54 sekundy. Jen o 11 setin pomalejší byl Martin Bulík junior v sedle valacha jménem Pericles Optimus. Čas Vingrálkové byl 60,79 vteřiny. 
 
České dvojice startovaly i v Grand Prix CSI2*, tam se jim ale tolik nedařilo. Vingrálková s Quisandrem inkasovala 13 trestných bodů. Tina Laryšová na Lordovi Ludgerovi dokonce nasbírala 20 trestných bodů. 
 
Program pokračuje v 16:15 finálovou soutěží Global Champions League a od 20:00 hodin se koná poslední letošní Grand Prix LGCT.
 
Foto: Vojtěch Kroupa


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace