reklama 11A

reklama

České vítězství i v páteční Small Tour. V Olomouci se radoval Skutecký

 28.08.2020 11:37 | AUTOR

ikonka

Při mezinárodních závodech CSI2*-W v Olomouci zněla v pátek již podruhé česká hymna. Tentokrát se dařilo ve Small Tour Viktoru Skuteckému s valachem Jolly Joker. Dobře si vedla i Emma Sophia Španko, která se dostala již potřetí na dekorování.

reklama 12B

 
Páteční Small Tour se jela na parkuru 125 centimetrů vysokém a o pořadí rozhodoval čas. Nejrychleji, a navíc bez trestných bodů, se dostal do cíle český zástupce Viktor Skutecký. S valachem Jolly Jocker slavil vítězství s časem 61,06 vteřiny. 
 
Pro druhou příčku si dojela chorvatská dvojice Sara Cigic a klisna Ciness. Jejich čas se zastavil na hodnotě 61,41 sekundy. Elitní trio uzavřel bulharský zástupce Ruslan Petkov s valachem Azzuro Massuere. 
 
Již potřetí si zajistila svým výkonem účast na dekorování česká jezdkyně Emma Sophia Španko. Tentokrát s hřebcem Longines LB dokončila na čtvrté pozici. Na dekorování se z českých zástupců dále podívala pátá Klára Hlaváčková s klisnou Zafira a šestá Pavlína Plotnárková s klisnou Sympatie S. 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos!
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace